poniedziałek, 30 września 2013

Nieść pomoc najmłodszym.

Dwa dni temu utworzyłam wydarzenie na facebook'u Akcja modlitewna za dzieci zagrożone aborcją - Klik dzisiaj już ponad 600 osób bierze w niej udział, a ponad 4000 jest zaproszonych! Cieszę się bardzo, że tak miło odebraliście tę inicjatywę i chcecie bronić najmłodszych. Dzięki Wam wydarzenie zostało udostępnione na kilku cenionych stronach i wiele osób podjęło już modlitwę. Również zagraniczne strony udostępniły to wydarzenie - co jest dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem :) Opis wydarzenia został przetłumaczony na język angielski, dzięki temu ma większy zasięg :)
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję i proszę o udostępnienie wydarzenia - chciałabym żeby jak najwięcej osób zaangażowało się w to przedsięwzięcie :) Nasza modlitwa może ocalić życie wielu dzieci!
Zachęcam do obserwowania mnie na twitterze - tam również będę pisała o akcji :)

Dobranoc!
8 komentarzy:

 1. Piękna akcja Kasieńko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 3. teraz kazda modlitwa bedzia miala wydarzenie... niedlugo zamkna koscioly, bo bedzie fb.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę, że ktoś tutaj jest pro-choice. Wydarzenie jest OK, dużo osob sie dowiaduje o takich akcjach. Kto ci broni isc do kosciola, przyjąć Komunie Św. w intencji tych dzieci?

   Kasiu nie zrażaj się, tylko działaj dalej.

   Usuń
  2. Absolutnie się nie zrażam :) Wydarzenie jest bardzo dobrą formą dotarcia do wielu ludzi. Samo kliknięcie "Wezmę udział" nie wystarczy i każdy rozumny człowiek o tym wie. Tak jak trafnie napisał to przedmówca; nikt nie zabrania Ci przecież chodzić do Kościoła, wręcz przeciwnie powinniśmy przystępować do Komunii Świętej w różnych intencjach.
   Modlitewne wydarzenia to bardzo dobry pomysł pożytecznego wykorzystania facebook'a i nie widzę w tym nic złego. Wiele stron używa tego "narzędzia" do ewangelizacji i ludzie są z tego zadowoleni :)

   Pozdrawiam
   Kasia

   Usuń
  3. Popieram cię w 1000%, trzeba mieć rozum :)

   Usuń