Pogotowie modlitewne!

Będę zamieszczała w komentarzach Wasze prośby (anonimowo) o modlitwę, które nadsyłacie na maila lub piszecie na stronie :)


Zachęcam do wpisywania intencji w komentarze. Ja ze swojej strony obiecuje codzienną modlitwę w Waszych intencjach.


81 komentarzy:

 1. Prosze o modlitwe za wszystkie mamusie swiata , zeby zawsze byly szczesliwe, zdrowe i wiedzialy jak bardzo je kochamy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyłączam się do Twojej prośby i wszystkich zachęcam do modlitwy, szczególnie o zdrowie dla Naszych mam.

   Usuń
 2. Proszę o modlitwę za mnie. Już nie mam siły ani ochoty na nic. Zastanawiam się czy nie odejść ze wspólnoty oazowej. Wszystko mi się sypie.
  Dziękuję, pamiętam o was ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za wszystkie komentarze napisane pod moją intencją na fb... Naprawdę bardzo mi pomogły. Uczeń Chrytstusa musi wiernie znosić długie okresy czasu, kiedy Pan wydaje się być nieobecny, gdy posługa staję się uciążliwa i wzbudza poczucie osamotnienia.
   Bardzo Wam dziękuję za modlitwę i dobre słowo ;) Z Bogiem !

   Usuń

 3. 1) Bardzo proszę o modlitwę w intencji urodzonej malutkiej Poli, której stan jest krytyczny, a lekarze nie mogą zdiagnozować choroby. Dziękuję w imieniu małej.

  2) Proszę o modlitwę na czas egzaminów.

  3) Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej.

  4) Proszę o modlitwę w intencji Weroniki oraz, które są w trakcie przygotowań do matury.

  5) Proszę o modlitwę za Oliwie.

  6) Proszę pomódlcie się za moją babcię. Pan Bóg wie o co chodzi.

  7) Proszę o modlitwę w intencji chorej mamy.

  8) Bardzo proszę o modlitwę za mojego wujka, który zmarł bez sakramentów św. Jeżeli jakiś kapłan ma wolną intencję Mszy Świętej to bardzo proszę o odprawienie za niego. Opieka społeczna go chowała i nie była odprawiona, a ja nie mam pieniędzy. Bóg zapłać. Ma na imię Piotr

  9) Proszę o modlitwę za mojego tatę, aby otrzymał łaskę nawrócenia oraz zrozumienia, że Jezus jest przyjacielem, który zawsze pomoże.

  10) W szpitalu w stanie bardzo ciężkim, niestabilnym jest moja babcia po bardzo rozległym udarze. Najbliższe 24 godziny są decydujące.. Nie proszę Was o modlitwę o zdrowie.. tylko o spełnienie się woli Bożej.. i jeśli umiera by nie cierpiała.. Chciała umrzeć przy nas w domu.. ale nie jesteśmy w stanie jej zapewnić opieki bo jest nie przytomna dlatego proszę też o modlitwę za nas... byśmy potrafili się pogodzić z tym jak to wygląda, szczególnie o siły dla mojej mamy.. Nie pozwalają zostać nam z babcią na noc.. co jest dla nas bardzo trudne bo nie chcemy by była sama..

  11) We wtorek mam egzamin na prawo jazdy, bardzo proszę o modlitwę. Bóg zapłać wszystkim którzy będą pamiętali.

  12) Witajcie. Czy mógłbym Was poprosić o modlitwę za mnie do Naszego Ojca? Nie radze sobie z nauką i mam problemy rodzinne jak i w szkole. Chodze do drugiej klasy w technikum. A jesli ktos z Was chcialby ze mna porozmawiać albo dac wskazowki szczegolnie księża to czekam. Bóg zapłać. Ufam Wam jak i Bogu.

  13) Proszę o modlitwę za mnie. Mam ostatnio kryzys. Ciągle chce mi się płakać. Nie mogę skupić się na nauce. Ostatnio mam słabe oceny, chociaz dużo się uczę. Dziękuję!

  14) Witajcie. Czy mógłbym Was poprosić o modlitwę za mnie do Naszego Ojca? Nie radze sobie z nauką i mam problemy rodzinne jak i w szkole. Chodze do drugiej klasy w technikum.

  15) Proszę o modlitwę za księdza K (nie ujawniam nazwisk w intencjach) i osoby wspomagające, przyjaciela który mnie wozi do księdza egzorcysty.

  16) Prosze o modlitwe za wszystkie mamusie swiata , zeby zawsze byly szczesliwe, zdrowe i wiedzialy jak bardzo je kochamy

  17) Proszę o modlitwę za mnie. Już nie mam siły ani ochoty na nic. Zastanawiam się czy nie odejść ze wspólnoty oazowej. Wszystko mi się sypie.
  Dziękuję, pamiętam o was ;)

  18) Jest gorzej niż myślałam, błagam o modlitwę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Prosto ze skrzynki mailowej:
  Proszę wszystkich Was o modlitwę w mojej intencji. Przytłaczają mnie obowiazki szkolne i nie tylko.
  Dzięki

  OdpowiedzUsuń
 5. Proszę o modlitwę w intencji poczęcia dziecka, którego bardzo z mężem pragniemy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo proszę o modlitwę za mnie mam w tym tygodniu bardzo dużo kolokwium jutro mam z analizy leków w środę z farmakologii w czwartek z pracowni technologii postaci leku i w piątek z anatomii żebym to wszystko zaliczyła z góry Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałbym prosić o modlitwę! Mam dużo problemów także ze zdrowiem a mam 14 lat.Jest mi zle i czasami mam złe i negatywne mysli. Dopomozcie wy i Bóg.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Modlitwę masz gwarantowaną! :) Jeśli chciałabyś pogadać, możesz do mnie napisać na maila: mlodzichrystusowi13@gmail.com
   Trzymaj się! :)

   Usuń
 8. Prosiłabym o modlitwę za mnie oraz za wszystkich, którzy ostatnio bardzo mnie zraniali. Niech wspaniały Bóg okaże im miłosierdzie i pomoże mi, abym była w stanie przezwyciężyć wszystkie przeciwności, przez które niestety miewam bardzo ciężkie dni. Z góry dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obiecuję modlitwę :)
   3maj się! Pod Twoją obronę i do przodu! :)

   Usuń
 9. I Prośba:
  Jesteśmy w miesiącu listopadzie, który w szczególny sposób jest poświęcony Naszym bliskim zmarłym. Dlatego bardzo proszę o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiących, za zmarłych spoczywających na naszych cmentarzach, za zmarłe siostry zakonne, zmarłych misjonarzy, zmarłych księży, a w szczególny sposób otoczmy modlitwą Naszych bliskich. Nie zapominajmy również o grobach opuszczonych, zapomnianych. Niech w naszej modlitwie również one będą wspominane.

  II Prośba:
  Módlmy się za osoby, które były lub są ofiarami przemocy fizycznej oraz psychicznej. Aby przykre doświadczenia przybliżyły je do nieba i jeszcze bardziej utworzyły więzy miłości z Ojcem Niebieskim.

  III Prośba:
  Nie zapomnijmy również w modlitwie o osobach, które wyrządziły nam krzywdę, sprawiły przykrość. Prośmy Boga, który jest: prawdą, drogą, życiem, pokojem o to by przemieniał zatwardziałe serca tych ludzi. Aby umieli z pomocą Jezusa Chrystusa uzdrowić swoje serce, swoją duszę i mogli stać się lepsi.

  Na sam koniec to ja modlę się za każdego z Was, którzy prosicie tutaj o modlitwę. W szczególny sposób otaczam swoją modlitwą autorkę bloga, która swoim dobrym sercem powierza Bogu Wasze problemy, kłopoty, zmartwienia. Oby miłosierny Bóg wraz ze swoją Matką obdarzał Kasię wszelkimi darami i łaskami oraz dodawał sił do realizowania swoich planów, do pomocy innym i utrzymywał cały czas ten płomień miłości, w którym sercu Kasi rozpalił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo serdecznie dziękuję za modlitwę! Wzruszyłam się :)
   +

   Usuń
 10. Ze skrzynki odbiorczej:
  Pomódlmy się o zdrowie jednego z czytelników bloga.
  Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 11. prosze o modlitwe za ks JAroslawa

  OdpowiedzUsuń
 12. Szczęść Boże
  Jeśli można proszę was bardzo mocno o modlitwę. W intencji zdania ważnego egzaminu w środę z farmakologii -od niego zależy czy dalej będę się uczyć. Jeżeli nie zaliczę to odpadam. I zdania dobrze egzaminu z chemii i pracowni technologii postaci leku- w czwartek. Bardzo was proszę o modlitwę strasznie mi na tym zależy. Ludziom dobrej woli szczerzę dziękuję i błogosławię. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 13. Proszę o modlitwę o szacunek na świecie. Aby każdy tolerował się bez względu na pochodzenie czy wyznawane poglądy. W dzisiejszych czasach często mamy do czynienia z dyskryminacją i represją na całym świecie. Szczególnie proszę o modlitwę za prześladowanych chrześcijan w Nigerii.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ze skrzynki odbiorczej:
  Modlitwa pilnie potrzebna ! O Ducha Świętego dla pewnego chłopaka ! O wybór dobrej drogi !

  OdpowiedzUsuń
 15. SZCZĘŚĆ BOŻE Kochani pomódlcie się za moją przyjaciółkę Agnieszkę bo będzie miała operację na Pierś bo ma guza !!! GOTÓW ?

  OdpowiedzUsuń
 16. Moi Drodzy!
  Pomódlmy się o zdrowie jednego z czytelników bloga.
  Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 17. Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej Cioci, która niedawno dowiedziała się, że ma raka... Teraz czeka ją chemia i długie leczenie.
  Druga intencja - jeśli można dwie - o zdrowie dla mnie... Od 5 miesięcy choruję i leczę się, a poprawy nie widać... Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja i czasami brakuje mi już sił. Bardzo proszę o modlitwę.
  Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 18. Witam, proszę o modlitwę w mojej intencji. Mam 16 lat, jestem uzależniona od masturbacji i nie mogę pozbyć się nawyku kłamstwa.

  OdpowiedzUsuń
 19. Proszę o modlitwę o nawrócenie dla bliskiej mi osoby, rozwiązanie problemów finansowych i o rozwój naszej wspólnoty

  OdpowiedzUsuń
 20. Błagam o modlitwę, bo już nie daję rady.
  Agata

  OdpowiedzUsuń
 21. Proszę o modlitwę w mojej intencji, by Bóg pomógł mi uporać się z problemem, z którym się borykam i bym mogła znowu zacząć cieszyć się życiem, przemienionym przez Niego. Już dalej tak nie mogę :(

  OdpowiedzUsuń
 22. Proszę o modlitwę w intencji godnego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia dla bezdomnego, samotnego i chorego Bogusia.

  OdpowiedzUsuń
 23. Obiecuję modlitwę we wszystkich waszych intencjach :)
  +

  OdpowiedzUsuń
 24. Wasze prośby ze skrzynki odbiorczej:

  1) Koleżanka jest w 7 tygodniu ciąży. Lekarz powiedział, że w przeciągu 2 tygodni poroni. Prosimy o modlitwę.

  2) Proszę o modlitwę o uwolnienie z grzechów i o właściwą drogę życia... Z góry wielkie Bóg zapłać...

  3) Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej.

  4) Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców aby się już więcej nie kłócili.

  5) Proszę o modlitwę w intencji mojego rodzeństwa.

  6) Proszę o modlitwę w intencji moich dziadków, a szczególnie jednej z babć.

  Proszę wszystkich czytelników bloga o modlitwę w powyższych intencjach! :)
  +

  OdpowiedzUsuń
 25. Ze skrzynki odbiorczej:
  Pisze do was w sprawie mojego znajomego księdza. Bardzo się o niego martwię ponieważ od paru miesięcy ma dość duży kryzys wiary. Coraz bardziej popada w depresje i rozmyśla nad tym czy wybrał właściwa drogę życia. Boję się że zrezygnuje z kapłaństwa. Dlatego bardzo proszę za modlitwę za niego aby nie zwątpił w Boga i to co robi.

  OdpowiedzUsuń
 26. Bardzo chciałabym Was prosić o modlitwę za mnie. Ostatnimi czasy nie wiem co się ze mną dzieje, po prostu nie mam ochoty już dalej żyć. Mimo wielu cudów w moim życiu, nie umiem zaufać Bogu i powierzyć się Mu. Mam nadzieję, że Wasza modlitwa pomoże mi poradzić sobie ze wszystkimi problemami.

  OdpowiedzUsuń
 27. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego kochanego syna Remigiusza, ma 19 lat , odszedł od kościoła, mszy św. praktyk sakramentalnych, mój mąż zapoczątkował taką drogę.

  OdpowiedzUsuń
 28. Gorąco proszę o modlitwę w intencji odnalezienia zaginionego Bogusława oraz o uzdrowienie jego życia w każdej sferze: duchowej, materialnej, fizycznej, emocjonalnej i społecznej.

  OdpowiedzUsuń
 29. Proszę o modlitwę w intencji odnalezienia Bogusława oraz o potrzebne łaski dla niego.

  OdpowiedzUsuń
 30. Proszę o modlitwę za Pawła. Jest to młody mężczyzna, ma żonę i 3 dzieci. Od 3 lat walczy z rakiem. Niestety wypróbował już wszystkie możliwe chemioterapie refundowane i żadna nie zadziałała. Ciągle następują przerzuty. Niektórzy lekarze twierdzą, że nie mogą mu już pomóc... Pozostało leczenie eksperymentalne, które niestety kosztuje bardzo wiele. Mimo wszystkich przeciwności, Paweł nie traci nadziei.. Jest bardzo wierzący i obiecuje modlitwę za wszystkich wstawiających się w jego intencji. Proszę, pomódlcie się za Niego. Teraz trzeba błagać o cud. Dziękuję za każe westchnienie i pamiętam o Was.

  OdpowiedzUsuń
 31. Prosze o modlitwe bym umiala do konaca wybaczyc, by Pan dal mi sile do trwania w wierze by uzdrowil mnie na duszy ciele i umysle, bo nie umiem sie odnależc


  OdpowiedzUsuń
 32. Proszę o intencję dla mnie. Pan Bóg wie co mam na myśli.Mam rodziców, którzy mnie kochają,męża i dziecko w drodze, ale jest rzecz, która nie pozwala mi normalnie funkcjonować. W innej sytyacji mogłabym chcieć odebrać sobie życie. Wiem, ze to grzech, ale może przyjdzie domniechoroba i po prostu zniknę.

  OdpowiedzUsuń
 33. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego męża Jacka,syna Przemka o uzdrowienie.A dla mojej córki Oli i znajomych Tomasza,Artura i Krzysztofa o nawrócenie.Marzena

  OdpowiedzUsuń
 34. Proszę o modlitwę w intencji zaginionego bezdomnego Bogusława, dwudziestoletniej prostytutki Angeliki i myślącego o kolejnej próbie samobójczej Marcina.

  OdpowiedzUsuń
 35. Proszę o modlitwę w intencji zaginionego bezdomnego Bogusława, dwudziestoletniej prostytutki Angeliki i myślącego o kolejnej próbie samobójczej Marcina.

  OdpowiedzUsuń
 36. Proszę o modlitwę w intencji kilkuletniego dziecka chorego na nowotwór. Ma szanse na leczenie ale potrzebne są pieniądze, całkiem sporo. Dopiero co rozpoczął swoje życie, a już musi o nie walczyć...

  OdpowiedzUsuń
 37. PROSZE O MODLITWE ZA PANIA GRAZYNĘ O SZCZEŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI I PROWADZENIE DLA LEKARZY . ZA REKOLEKCJE I REKOLECJONISTĘ O OWOCE TYCH REKOLEKCJI ZA SPOTKANIE REKOLEKCYJNE .

  OdpowiedzUsuń
 38. proszę o modlitwę za małego chłopca chorego na neuroblastomę. Niedawno dostał szansę na normalne życie. Ważne by Bóg teraz pozwolił mu ją wykorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 39. Modlę się w Waszych intencjach :)

  OdpowiedzUsuń
 40. Proszę o modlitwę o nawrócenie Magdaleny,Marcina,Pauliny,Julity,Michaliny ,oraz łaskę przebaczenia,pojednania i sakramentalne,życie.Proszę też o łaskę trzeźwości dla Jana.

  OdpowiedzUsuń
 41. Proszę o modlitwę za mnie, bym uwierzyła w siebie i jak najlepiej przygotowała się do matury i ją napisała.

  OdpowiedzUsuń
 42. 1.Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla całej mojej rodziny i o błogosławienstwo Bożego.
  2.Proszę o modlitwę na czas egzaminów gimnazjalnych.
  3.Proszę o modlitwę w intencji wyboru szkoły i abym tego wyboru nie załowała.
  4.Proszę o modlitwę w intencji poprawy oceń i ukąnczenia gimnazjum.

  OdpowiedzUsuń
 43. Bardzo proszę o modlitwę za mnie, abym odnalazła w swoim życiu żywego Chrystusa, dostrzegła drogę, którą dla mnie przygotował i znalazła odwagę do jej realizacji, bo przecież jest ona najlepszą rzeczą jaka może mi się przydarzyć oraz abym miała odwagę do stania się żywym świadkiem Jezusa. Proszę też o nawrócenie mojej rodziny: mamy, taty, siostry i brata.

  OdpowiedzUsuń
 44. Błagam o modlitwę za mój związek z chłopakiem. Wszystko nam się sypie, wszystko jest nie tak :( Tak bardzo bym chciała abyśmy w końcu doszli do porozumienia i zeszli z "wojennej" ścieżki i na nowo zapałali do siebie szczerą miłością. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 45. Proszę o modlitwę za mnie, abym uwolniła się od grzechu.

  OdpowiedzUsuń
 46. Proszę o modlitwę w Bogu wiadomej sprawie ...

  OdpowiedzUsuń
 47. Bardzo proszę o modlitwe w intencji mojej kochanej cioci która ma raka i zdrowie dla niej siły i potrzebne łaski do pokonania choroby.

  OdpowiedzUsuń
 48. Prosiłabym o modlitwę za spokój w naszej rodzinie, abyśmy potrafili razem rozmawiać. Z góry Dziękuję ;-)

  OdpowiedzUsuń
 49. Prosze o modlitwy w mojej intencji.

  OdpowiedzUsuń
 50. bardzo prosze o modlitwe w intencji mojej rodziny-o wybaczenie krzywd, zgode i milosc oraz za moje malzenstwo

  OdpowiedzUsuń
 51. Błagam o modlitwę za mojego chłopaka, który trzy tygodnie temu odebrał sobie życie. z góry bardzo bardzo dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 52. Prosze o modlitwe za moja mame, zeby zostala dalej w swojej pracy i za tate zeby dostal stala prace. Dziekuje bardzo

  OdpowiedzUsuń
 53. Prosze o modlitwe za mojego dziadka, ktory ma raka. Jest juz po jednej operacji ale pojawily sie nawroty choroby. Niestety dziadek odmawia leczenia

  OdpowiedzUsuń
 54. Proszę o modlitwę w intencji naszego niepełnosprawnegoKubusia.Mały dostał gorączki co w jego neuropatij jest walką o życie dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 55. Błagam o łaskę wiary dla Konrada i pojednania z rodzicami dla Konrada
  Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 56. Gorąco proszę o modlitwę w intencji samotnego, chorego i bezdomnego Bogusława po próbie samobójczej, o łaskę uzdrowienia wewnętrznego oraz fizycznego, o dobrą pracę i dom oraz doświadczenie życzliwości, dobroci i przyjaźni.

  OdpowiedzUsuń
 57. Chciałam podziękować Bogu za wszystko i wszystkich i prosić o opiekę dla mnie i mojego brata Tomasza. Bardzo proszę o modlitwę za nas o błogosławieństwo boże i o to aby Bóg nas prowadził i kierował naszym życiem, prosze o to aby dawał nam na drodze dobrych ludzi, abyśmy mogli też pomóc innym. Ewa

  OdpowiedzUsuń
 58. Proszę o modlitwę za Bogusława Oliwę o dobrą pracę, wyjście z bezdomności i zdrowie dla niego.

  OdpowiedzUsuń
 59. Proszę o modlitwę w intencji bezdomnego Bogusława: o dobrą pracę i dom oraz uzdrowienie duszy i ciała

  OdpowiedzUsuń
 60. Proszę o modlitwę o uzdrowienie duszy i ciała oraz ratunek dla chorego i bezdomnego Bogusława.

  OdpowiedzUsuń
 61. Kochani proszę Was w bardzo ważnej dla mnie sprawie.
  Mam jutro rozmowę życia z mojego życia z moim KD wiem, że łatwo nie będzie ale wiem też, że bez tego nie ruszę duchowo dalej a na moją niekorzyść będzie dość ograniczona liczba czasu dlatego proszę Was aby Duch Święty oświecał i kapłana i mnie i o to abym potrafiła wypowiedzieć to co „gnieździ się” we mnie od wielu lat i o spokój ducha którego teraz fizycznie mi bardzo brakuje.
  (rozmowę mam o 16tej :-) )

  Dziękuję,
  z modlitwą za Was +
  Paulina

  OdpowiedzUsuń
 62. Proszę pomódlcie się o zdrowie dla mojej Babci , Cioci i znajomej oraz dla wszystkich osób chorych, przebywających w szpitalach, niepełnosprawnych.
  Dziękuję Wam , że jesteście i dajecie tak piękne świadectwo wiary :)

  OdpowiedzUsuń
 63. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia bezdomnego Bogusława, domu i dobrej pracy dla niego. Oby doświadczył Bożej miłości.

  OdpowiedzUsuń
 64. Proszę o modlitwę, abym mógł w końcu wyjść z pewnego grzechu.

  OdpowiedzUsuń
 65. o łaskę uwolnienia się od kłopotów finansowych

  OdpowiedzUsuń
 66. Proszę o modlitwę w intencji odnalezienia bezdomnego Bogusława.

  OdpowiedzUsuń